Yunus Tanıtım

1990 yılında Sevgihan izat tarafından İstanbul’da kurulan Yunus Tanıtım, kuruluşundan beri istihdam ettiği yaratıcı kadrosuyla, prodüksiyon, TV dizileri, TV filmleri, belgeseller,reklam, tanıtma ve halkla ilişkiler, eğitim ve danışmanlık, doğal sağlık, bireysel gelişme, logo, grafik tasarım ve basılı malzemelerin hazırlanmasında, ürün reklamlarının hazırlanması ve medya planlarının yapılmasında, piyasa araştırması ,çeşitli organizasyonlar dahil olmak üzere hizmetler vermiştir.

Kemalettin Tuğcu romanlarından uyarlanan 6 TV filmi ile Evimizin İnsanları isimli TV dizisini TGRT için çekmiş ve bunlar defalarca yayınlanmıştır. Aynı yıllarda yine TGRT için bir tanıtım reklam kuşağı hazırlamıştır.

Yurt içinde ve dışında çeşitli organizasyonlara başarıyla imza atmış olan şirketimiz, Türkiye Tanıtımı ile ilgili olarak çalışmalarda bulunmakta olup, daha önceki yıllarda çeşitli uluslar arası organizasyonlar da düzenlemiştir.

Yunus Tanıtım, fotoğraf ve film çekimleri, prodüksiyon konusunda yerli ve yabancı ekiplere, çeşitli televizyon kanallarına, reklam ajanslarına ve kuruluşlara ekip ve ekipman temini konusunda da hizmet vermektedir.

Yabancı yönetmen ve seslendirmecilerle birlikte çektiği “Finding Home: Turkey” belgeseli 2009 Uluslar Arası Safranbolu Altın Safran Belgesel yarışmasında Jüri Özel Ödülü kazanmıştır.


X
X